KOSPOL

O nás

Historie

Soukromá podnikatelská firma zahájila svoji činnost 27. 2. 1991. V červnu roku 2005 přešla firma z fyzické osoby Ing. Miroslav Polášek - KOSPOL na společnost SM-KOSPOL s.r.o., jejíž jednatelé jsou Ing. Miroslav a René Polášek.

 

Za svoji existenci prošla změnami, a to především přechodem od ryze obchodních aktivit

k výrobní činnosti v oblasti reklamy, nábytkových, dekoračních látek a záclon. Výrobu stavíme především na technologii sublimačního tisku, která umožňuje potisk polyesterových látek v šířích až do 180 cm nebo jejich směsek s minimálním obsahem

63 % polyesterových vláken. Mimo tisk designů z naší kolekce je stále více oblíbená výroba metráže s vlastním designem dle přání zákazníka. Tato technologie se také hojně využívá v reklamní oblasti.

 

Mimo výroby metráže se firma věnuje také předtiskové přípravě, dokončovacímu zpracování a vybavování interiérů od A do Z.

 

Nabízíme výběr z mnoha materiálů jak pro interiérové (vybavení domů, bytů, hotelů, restaurací, prodeje...), tak pro exteriérové využití (bannery, billboardy, vlajky, stany, slunečníky...) v protišpinivé a voděodolné nebo nehořlavé úpravě.

 

Reference o kvalitě tisku mohou podat firmy, pro které tuto technologii tisku využíváme a to např.: Balóny Kubíček spol. s r.o., SILK & PROGRESS spol. s r. o. , HEINEKEN Česká republika, a. s., Marek Mikel s.r.o., VYRASTA team s.r.o., Racestyl aj.

 

+420 573 398 120

 

kospol@kospol.cz

 

Rychlý kontakt

Získávejte informace o našich akčních nabídkách a nových modelech.

Navštivte náš E-shop www.kospol-eshop.cz

SM-KOSPOL s.r.o.

Masarykova 653

76901 Holešov

 

 

tel./fax: +420 573 398 120

e-mail: reklama@kospol.cz

website: www.kospol.cz

 

 

IČO: 26960265

DIČ: CZ26960265

 

 

 

Domů

O nás

Služby

Reference

Kontakt

E-shop