KOSPOL

Služby

Textilní program pro pivovary

Pomocí technologie sublimačního tisku jsme schopni vyrobit nepřeberné množství kvalitních textilních výrobků (vlajky, obrázky, slunečníky, stany, ubrusy, slavnostní ubrusy, prostírky, zástěry, bannery, billboardy, megaboardy atd.).

 

Digitální i ofsetový tisk

Tisk veškerých firemních i osobních tiskovin již od jednoho kusu zajišťuje expresní digitální tisk. Velkonákladové zakázky jsou tištěné ofsetovou technologií. Vizitky, pozvánky, letáky, brožury, prospekty...

 

Samolepky z PVC fólií a řezaná grafika

Velkou výhodou samolepící tištěné i řezané reklamy je její vysoká životnost v exteriéru a široké spektrum využití. Je vhodná pro polepy všech hladkých povrchů a to např. automobilů, výloh obchodů, reklamních transparentů, informačních tabulí, ukazatelů a světelných reklam.

 

Potisk textilu

Mimo sublimační technologii lze textil (trika, mikiny, pracovní oděv...) potisknout dvěma způsoby:

 

sítotiskem - běžně se používá pro potisk přímými barvami, umožňuje však i barvotiskové motivy (CMYK) s využitím speciálních rastrů. Vyplatí se při větších nákladech (až od cca 100 ks).

speciálními fóliemi - tímto způsobem se dají vyrábět potisky především pro velmi malé série s různám povrchem (hladký, semišový nebo metalický povrch). Na textil se přenáší fransférovým zažehlovacím lisem.

Interiérové studio

Naše interiérové studio se zabývá kompletním vybavováním interiérů dekoračními doplňky.

Vybavujeme hotely, penziony, rodinné domy, obřadní síně, historické památky... Studio nabízí šití na zakázku, záclony různých výšek, velkou škálu závěsů, přehozy na postel, polštáře, ubrusy, naprony a další jídelní doplňky. Vybrat si můžete s velkého množství designů a materiálů, které se dají kombinovat a ladit dle přání. Jsme schopni potisknout záclony vč. voálu vlastním originálním designem, který si zákazník dodá.

 

Reklamní předměty

Sublimační technologií lze potisknout také např. polštářky, kravaty, utěrky na brýle, ubrusy, tašky, zástěry, podložky pod myš, kuchyňské podložky, hrníčky, puzzle...

 

 

+420 573 398 120

 

kospol@kospol.cz

 

Rychlý kontakt

Získávejte informace o našich akčních nabídkách a nových modelech.

Navštivte náš E-shop www.kospol-eshop.cz

SM-KOSPOL s.r.o.

Masarykova 653

76901 Holešov

 

 

tel./fax: +420 573 398 120

e-mail: reklama@kospol.cz

website: www.kospol.cz

 

 

IČO: 26960265

DIČ: CZ26960265

 

 

 

Domů

O nás

Služby

Reference

Kontakt

E-shop

Jakub Žídek 2014